Znowu parę słów… po czasie

Moi Kochani, często mnie podpytujecie dlaczego nie pojawiają się aktualizacje na blogu… Odpowiedź jest banalnie prosta: z braku wolnego czasu.

Ostatnimi czasy wprowadziłam jeszcze opcję, że pracuję 24 h./dobę, stąd tym bardziej trudno o wolną chwilę, aby móc zebrać swoje myśli, napisać cokolwiek od siebie…

Dzisiaj ponownie chciałam się podzielić z Wami tym, co prywatne. Zdradzić troszkę szczegółów tego, czym się zajmuję na co dzień, jak wygląda moja rzeczywistość, ale i tego… co lubię. Tak po prostu. Taka idea.

Przyznam, że lubię ludzi bezpośrednich, ale uprzejmych, z tzw. klasą.

Od lat bardzo się przyjaźnię z reżyserem Krzysztofem Zbierankiem (kocham Cię Krzysiu). Robił między innymi casting do „Pitbull’a”, „Służb specjalnych” (kto nie dostrzegł wątku o wróżce?), był też np. drugim reżyserem przy „Liście Schindler’a” – kto nie kojarzy, o jakim dziele piszę?

Przyznam, że sporo czasu spędzam na tym, aby rozmawiać z nim w ciągu dnia, po prostu po to, aby nawet wymieniać się uprzejmościami, refleksjami na temat życia, czy codzienności.

Ostatnimi czasy otrzymałam zaproszenie na wywiad ze strony Wróżbity Macieja (serdeczne pozdrowienia!), ale wielokrotnie odmawiałam z racji kiepskiego zdrowia. Wciąż kuleje, więc bez zmian. Niestety.

Głównie jednak pracuję.

Ostatnio oglądałam fragment reportażu dotyczący tego jak mieszka Krzysztof Jackowski i się uśmiechnęłam. Wystrój pokoju tak podobny do mojego. Figurki, świece, książki, rękodzieła… W tym momencie chciałabym podziękować wszystkim życzliwych duszom za podarunki (np. słonik na szczęście i karty od znanego tarocisty Igora Alexandra, książki od Krzysia Zbieranka – dziękuję). Te stoją lub leżą w moim pokoju.

Państwo bardzo chwalicie sobie rytuały oraz innego rodzaju zabiegi, które wykonuję na odległość.

Sporo zmieniłam. Nie tylko w Cenniku, ale też całościowo – warto się z tym zapoznać… ale tutaj koniec „reklamy”.

Czego słucham? Jakiej muzyki? Ostatnimi czasy słucham Agnieszki Chylińskiej oraz muzyki indyjskiej. Jak zaczynam dzień? Od mocnej kawy, drobnego śniadania oraz porcji naturalnych witamin, minerałów. Jakie preferuję znajomości? Damsko-męskie, bardzo często „mundurowe” (bardzo sobie cenię policjanta Dariusza Loranty).

Praktycznie cały dzień jak i noc spędzam na tzw. wróżeniu. Celowo napisałam w ten sposób, ponieważ to, czym się zajmuję niejednokrotnie nie jest wcale żadnymi kartami…. Często prosicie o wysłuchanie, poradę intuicyjną dot. wyboru pracodawcy, czy też jakiś zabieg.

Nie mam męża i dzieci, zatem mogę sobie pozwolić na to, aby praktycznie cały dzień spędzić na tym, „aby móc być z Wami”.

Pytacie: czy korzystają z mojej pomocy tzw. gwiazdy, politycy, osoby publiczne? Tak, często. Pytanie: sprawdzalność wróżb? Wedle słów Klientów: 85-98%. Pytacie: czy myślę od odejściu od kart (błagacie, żeby nie)? Pytacie: czy chodzę do Kościoła? Tak, często mam potrzebę. Pytacie: czy zdarzają się ludzie chorzy? Niestety tak, chociaż odmawiam współpracy, bywają i kłamcy do potęgi. W żadnym przypadku. Pytacie: jak się czuję? Średnio, bo stale zajmuję się praktycznie kimś, a nie sobą, czyli popełniam kardynalny błąd. Pytacie: jak się czuję z tym wszystkim co się dzieje w moim życiu, a ma związek z pracą? Dobrze, ale jestem zmęczona, bo poświęcam uwagę innym, a nie sobie, co staram się stale zmieniać, pracować nad tym-nad mądrością. Pytacie: gdzie zamierzam wyjechać na urlop? Do Włoch. Pytacie: które filmy mogłabym polecić? Od Patryka Vegi. Co mogłabym polecić „na teraz”? Korzystanie z własnych przetworów oraz potraw-podczas zimy i nie tylko. Korzystanie z naturalnych kadzidełek.

To na razie tyle…

Do popisania, ściskam.

Ps. Zachęcam do korzystania z rytuałów-energia działa!

Leave a Reply