Archive for Styczeń, 2011

Umiarkowanie

czwartek, Styczeń 6th, 2011

Umiarkowanie (14), to szeroko pojęta równowaga. Często wskazuja na konieczność zachowania spokoju, cierpliwości. Bywa, że wręcz „prosi”, aby wszelkie emocje czy uczucia „studzić”. Nie ma tutaj miejsca zatem na stresy, na „nerwy”. Symbolizuje (w pozycji prostej) dobre zdrowie. Jeśli natomiast pytamy o stosunki z innymi osobami, wskazuje na potrzebę dyplomacji, próby „dogadania się”. Czasem ostrzega przed wszelkimi skrajnościami. Bywa, że wskazuje na bardzo chwiejne, wręcz „chimeryczne” nastroje.

Charakter: Spokojny, wyważony, „harmonijny”, łagodny.

Związki/miłość: Jak dla mnie, Umiarkowanie sugeruje relacje, które nie należą ani do „ognistych”, ani nudnych. Raczej mówi o tym, że związek jest typowo partnerski, gdzie obie osoby się „docierają”. Bywa, że wskazuje na konieczność przełożenia czegoś, dania sobie więcej czasu.

Praca: Raczej sugeruje współpracę, aniżeli pracę w pojedynkę. Kładzie nacisk na relacje oparte o zrozumienie, tolerancję i „wyważone” stosunki.

Sytuacja/inne: Wymagająca od nas zachowania spokoju, tolerancji i również na ile to możliwe, współpracy z innymi osobami.

Na obrazku: karta „Umiarkowanie” z talii Sharman Caselli Tarot (źródło: taroteca.multiply.com)